GÖRÜŞÜNÜZÜ YENİ İMKANLARLA GENİŞLETİN Zenmuse XT sayesinde Havadan termal görüntüleme çözümü daha önce hiç olmadığı kadar kolay. DJI 'in eşi olmayan gimbal tecrübesi ve görüntü aktarım teknolojisi ile FLIR 'in endüstri lideri termal görüntüleme teknolojisi birlikteliği, Zenmuse XT 'yi güvenli ve kaliteli havadan termal görüntüleme çözümü olarak zirveye taşımaktadır. Hızla, noktasal keskinlikte kayıt alabilir, geniş arazileri tarayabilir, analiz ve raporlar için kaydedebilirsiniz.

BÜTÜNLEŞİK TERMAL KAMERA DJI Zenmuse XT’nin kamerası FLIR tarafından tasarlanmıştır. Yüksek hassasiyet (50mK) infrared taramayı, kamera modeline göre 640/30 fps veya 336/60 fps yapabilir. Bu hassasiyet tutarlı ısı ölçümleri yapmanıza, analitik ve telemetrik detaylandırmanıza yardımcı olacaktır. Herbir kamera 4 farklı lens seçeneği ile sonulmaktadır. Stabilizasyonu ve kontrolü DJI Gimbal tarafından sağlanır, sizlere yumuşak ve temin görüntüleme sunar. Eksiz 360 derece hareket sağlayan gimal sayesinde açınızı kontrol ederek ihtiyacınız olan sarsıntısız görüntüleri kaydedebilirsiniz.

IMAJ GELİŞTİRİCİ YAZILIMA
Kızıl ötesi görüntüleme gerekli bilginin en üst düzeyde yakalanabilmesi için optimize ihtiyacı duyar. Zenmuse XT beraberinde FLIR tarafından geliştirilmiş görüntü geliştirici barındırır. Digital Detail Enhancement™ (DDE); Smart Scene Optimization™ (SSO), bi-modal sahnelerde farklılığı zenginleştirir, Active Contrast Enhancement™ (ACE)ısı farkını göz önüne alarak sahne kontrastını ayarlar, Information Based HEQ™ (IBHEQ) karmaşık imaj verisini sıkıştırarak en iyi kalitede görüntüleme ulaşmanızı sağlar.

TAM UYUMLULUK Inspire 1, Matrice 100 ve Matrice 600 ile birlikte kullanıldığında Zenmuse XT saniyeler içinde çekim için hazır olmaktadır. Ayrımsız enteğredir, bütün özelliklerine, örneğin Lightbridge HD video aktarımı, otomatik focus noktası, yön ve eve kitlenme, takip ve DJI SDK vb. doğrudan ulaşım sağlayacaktır. Inspire 1 ile birlikte kullanıldığında Zenmuse XT, büyük bir hız, rahatlık ve verimlilikle çalışacaktır. Geniş arazi incelemelerinde ve arama kurtarma çalışmaları için idealdir.

Thermal Imager

VOx Microbolometer


FPA/Digital Video Display Formats

640 × 512 336 × 256


Pixel Pitch

17 μm


Full Frame Rates

30 Hz (NTSC)


25 Hz (PAL)


Exportable Frame Rates

<9Hz *


Sensitivity (NEdT)

<50 mK at f/1.0


Photo Formats

JPEG (8 bit) / TIFF (14 bit)


Video Format

MP4


Digital Zoom

2x, 4x, 8x 2x, 4x


Lens Options

7.5mm, 9mm, 13mm, 19mm 6.8mm, 9mm, 13mm, 19mm

FOTO GALERİ