MATRICE 600 (M600)

DJI ın yeni profesyonel havadan görüntüleme faaliyetler için tasarlanmış uçan platformudur. Yapısında güçlü DJI teknolojileri ile uyumluluk ve verimlilik bulunmaktadır. A3 uçuş kontrol sistemi, Lightbridge 2 HD video aktarım sistemi, akıllı batarya ve batarya yönetim sistemi, maksimum performans, hızlı kurulum ve yüksek entegrasyon sağlar. Modüler tasarım M600 ün dakikalar içinde hızlı ve kolay kurulmasına imkan tanır. Toza dayanıklı motor sistemi aktif olarak motorları soğutarak daha uzun süre düşük bakım ihtiyacı ile çalışmasını sağlar. Bütün Zenmuse gimbal ve kameralar ile uyumludur ve 6kg a ulaşan yük taşıma imkanı vardır.

HD GÖRÜNTÜ VE AKILLI BATARYA

M600 geliştirilmiş uçuş süresi ve 3.5km kullanım mesafesi, Ultra düşük gecikme ile HD aktarım ve tutarlı imaj kompozisyonu ve kayıt sunar. 6 adet DJI akıllı uçuş bataryası ile rahatlıkla nerede ihtiyaç duyuluyor ise oraya gönderilebilir. Özelleşmiş batarya yönetimi ve güç dağıtım sistemi bir bataryayı açtığınızda bütün sistem açılacak şekilde çalışmaktadır. Bir bataryanız hata durumuna düşse bile sisteminiz uçmaya devam edecektir. Akıllı batarya sistemi ile Batarya durumunuzu uçuş sırasında canlı olarak takip edebileceksiniz.

A3 PRO

A3 Pro Üçlü modüler yapı, tekrar ve diagnostik algoritimleri ile sensör verisini 3 farklı üniteden gerçek zamanlı işleyerek M600 ün beklendiği gibi uçmasını sağlar.

D-RTK GNSS

A3 GNSS sistemi ile sistem tutarlılığı santimetre aralığına geliştirilebilir Dual anten kullanımı ile, yönelim tutarlılığı kompass sensörüne oranla çok daha yüksektir. Metal alanların oluşturduğu bozunuma ise çok daha yüksek direnç gösterecektir.

AÇILAN İNİŞ TAKIMLARI

Uçuş sırasında ister otomatik ister manual olarak açılabilen iniş takımları kamerayı 360 derece çevirdiğinizde görüntünün önüne iniş takımlarının gelmesini engellemektedir.

FOTO GALERİ